Cenas Gribu savu mājas lapu!

Web design

  • 1) Koncepcija. Kad būsiet gatavi uzsākt mājas lapas veidošanu, sazinieties ar mums. Pie Jums ieradīsies mūsu speciālists un vēlēsies uzzināt, ko Jūs vēlaties redzēt savā mājas lapā, kādai tai jāizskatās, kādas funkcijas Jūsu uzņēmumā tā pildīs, kā arī citas nianses, kas var mums palīdzēt veiksmīgāk sadarboties. Šie speciālisti ir ar daudzu gadu pieredzi un turpat sarunas gaitā palīdzēs Jums izšķirties par dažādiem lēmumiem, ieteiks, kurš no risinājumiem būtu labāks tieši Jums, un parādīs, kā tas ir paveikts līdzīgos projektos. Saruna ir nepieciešama, lai no aptuvenas idejas rastos konkrēts priekšstats par veidojamo mājas lapu.
  • 2) Piedāvājums. Pēc mūsu tikšanās mēs izveidosim jau pavisam konkrētu mājas lapas izstrādes piedāvājumu, kurā tiks detalizēti atrunāta izstrādes gaita pa posmiem, to termiņi un arī izmaksas, ko bez mūsu iepriekšējas tikšanās būtu gandrīz neiespējami izdarīt.
  • 3) Dizains. Nākamais solis mājas lapas veidošanā būs dizaina izstrāde. Mūsu dizaineri uzzīmēs skices, kuras pēc tam ar Jums saskaņosim. Mēs labi apzināmies, ka šis ir viens no vissvarīgākajiem punktiem mājas lapu izstrādē, tāpēc dizainu saskaņosim tik reizes, cik nepieciešams, un mainīsim to tik ilgi, līdz Jūs būsiet pilnībā apmierināts.
  • 4) Programmēšana. Pēc dizaina izstrādes sāksies tehniskie darbi - dizaina sagriešana un mājas lapas programmēšana. Ja mājas lapai būs nepieciešama specializēta funkcionalitāte, tāda, kā katalogi, formas, Flash animācijas vai citi specifiski elementi, tad tas viss tiks izveidots šajā posmā. Jums būs iespēja sekot līdzi izstrādes gaitai internetā.
  • 5) Ieviešana. Visbeidzot mājas lapa būs pabeigta. Ja Jūsu uzņēmumam vēl nav domēna, mēs Jums palīdzēsim to iegādāties un izvietosim mājas lapu uz saviem serveriem. No šī brīža www.jusu-lapa.lv atvērs Jūsu jauno mājas lapu. Apsveicam!
  • 6) Uzturēšana. Tas vēl nav viss – mājas lapas izstrādei nav obligāti jābeidzas šeit. Daudziem uzņēmumiem patīk savas mājas lapas nepārtraukti papildināt ar jaunām iespējām un ik pēc pāris gadiem pilnībā pārveidot mājas lapas dizainu. Tas viss piesaista apmeklētājus, kuram mainīga mājas lapa liekas daudz interesantāka un pievilcīgāka. Tāpēc arī turpmāk Jūs ar mums varēsiet sazināties un mēs ar lielāko prieku veiksim vajadzīgos labojumus.

(default) 9 queries took 7 ms
NrQueryErrorAffectedNum. rowsTook (ms)
1DESCRIBE `service_types`441
2DESCRIBE `services`771
3DESCRIBE `layouts`221
4DESCRIBE `articles`661
5DESCRIBE `i18n`661
6SELECT `ServiceType`.*, `I18n__name`.`content`, `I18n__description`.`content`, `ServiceType`.`id` FROM `service_types` AS `ServiceType` LEFT JOIN `i18n` AS `I18n__name` ON (`ServiceType`.`id` = `I18n__name`.`foreign_key` AND `I18n__name`.`model` = 'ServiceType' AND `I18n__name`.`field` = 'name') LEFT JOIN `i18n` AS `I18n__description` ON (`ServiceType`.`id` = `I18n__description`.`foreign_key` AND `I18n__description`.`model` = 'ServiceType' AND `I18n__description`.`field` = 'description') WHERE `ServiceType`.`id` = 2 AND `I18n__name`.`locale` = 'eng' AND `I18n__description`.`locale` = 'eng' LIMIT 1112
7SELECT `Service`.`id`, `Service`.`service_types_id`, `Service`.`name`, `Service`.`description`, `Service`.`created`, `Service`.`updated`, `Service`.`layouts_id` FROM `services` AS `Service` WHERE `Service`.`service_types_id` = (2) 25250
8SELECT `nameTranslated`.`id`, `nameTranslated`.`locale`, `nameTranslated`.`model`, `nameTranslated`.`foreign_key`, `nameTranslated`.`field`, `nameTranslated`.`content` FROM `i18n` AS `nameTranslated` WHERE `model` = 'ServiceType' AND `field` = 'name' AND `nameTranslated`.`foreign_key` = (2) 330
9SELECT `descriptionTranslated`.`id`, `descriptionTranslated`.`locale`, `descriptionTranslated`.`model`, `descriptionTranslated`.`foreign_key`, `descriptionTranslated`.`field`, `descriptionTranslated`.`content` FROM `i18n` AS `descriptionTranslated` WHERE `model` = 'ServiceType' AND `field` = 'description' AND `descriptionTranslated`.`foreign_key` = (2) 330